Zakończył się rok szkolny, więc po ciężkiej pracy należy nam się odpoczynek. W pierwszym tygodniu wakacji pogoda nam dopisała, był czas na wodne szaleństwa na basenie, podczas bitwy wodnej, kino oraz duży wysiłek fizyczny podczas profesjonalnego treningu bokserskiego oraz podczas szaleństw w Loopys Wordzie.

Drugi tydzień rozpoczął się oczywiście szaleństwem w wodzie na naszym ulubionym basenie, następne dni widniały pod hasłem warsztatów rękodzielniczych – dzięki Fab Labowi, Castoramie oraz Instytowi Wypbraźni spełnialiśmy się jako konstruktorzy, oczywiście znalazł się również czas na odpoczynek i zabawy. Kolejny tydzień zakończył się tańcząco 🙂

Fotorelacja z 3 tygodnia wakacji – pogoda nam dopisuje, znaleźliśmy czas na basen, szachy oraz zajęcia edukacyjne w Hevelianum. W kolejnych dniach sprawdzaliśmy swoje siły podczas zajęć z robotyki oraz poznawania sztucznej inteligencji dzięki p. Oli z Hakersów. W ostatnim dniu tygodnia pełnego wrażeń wybraliśmy się do Pucka, aby odwiedzić zaprzyjaźnionego ks. Mateusza, a historię tego pięknego miasta poznaliśmy dzięki ks. Andrzejowi z naszej parafii.

Czwarty tydzień wakacyjnych szaleństw dobiega końca. Dziękujemy Pani Oli z Fundacji Sarigato za przeprowadzenie zajęć z druku 3D – poznaliśmy ciekawe programy dzięki którym uczyliśmy się projektowania przestrzennego. Odwiedziliśmy również nasz ukochany basen, kręgle oraz poznaliśmy podwodne tajemnice raf koralowych na warsztatach w Gdyńskim Akwarium. Na koniec tygodnia trener M. Brzostek dał nam wycisk na kolejnym treningu bokserskim – było wspaniale- męcząco, ale wspaniale.