Czas ferii to dla niektórych czas odpoczynku, jednak nie dla nas 🙂 Już pierwszego dnia zaczęliśmy bardzo aktywnie i na świeżym powietrzu. Zespołowe budowanie leśnych potworów nauczyło nas, że współpraca się opłaca i wszystko idzie szybciej. Pani Julia nauczyła nas miedzy innymi tańca z miotłą, a po szaleństwach tworzyliśmy owocowe palmy, które były bardzo smaczne. Udało się nam poszaleć  na największym placu zabaw w Gdańsku – Loopys Wordl – super zabawa.  Pod koniec tygodnia mieliśmy w planie odpoczynek aleeeeee nie tym razem 🙂 zaraz po obiedzie zabraliśmy się za robienie slimów. Nie było to łatwe zadanie ale za to bardzo przyjemne.

 

   

 

Co wspólnego ze sobą mają babcia, dziadek i pizza? Dla nas wspólnym mianownikiem okazał się poniedziałek i kolejny wspaniały dzień ferii. Na obiad sami przygotowaliśmy pizzę, oczywiście ze składnikami jakie każdy lubi 🙂 , a po posiłku zabraliśmy się za robienie przepięknych medali by uhonorować nimi nasze kochane babcie i kochanych dziadków z okazji ich Święta.

 

 

 

    

     

      

      

        

       

       

Dziewiątego dnia ferii Pani Julia z Just Dane pokazała nam nowe zabawy muzyczno taneczne 🙂

        

Podczas przedostatniego dnia ferii odwiedził nas gość z firmy „Eksperymenty-Ciekawy Świat”, aby pokazać nam jak powstają bańki mydlane oraz rozbić parę z nich na naszych głowach.

        

           

Ostatni dzień ferii spędziliśmy w towarzystwie papug – było wspaniale i mamy nadzieję, że jeszcze odwiedzimy naszych nowych kolorowych przyjaciół 🙂

     

      

      

      

      

      

KONIEC